| Mada4ghn a întrebat:

happy. am o mare problema. La scoala, anul trecut m-am intalnit cu un baiat super dragut.Imi placea foarte mult cu el, chiar daca acesta este cu o clasa mai mica ca mine dar cu o luna mai mare. Si credeam ca ma place, asta insemnand ca de fiecare data cand ma duceam la el la clasa, acesta se uita la mine, pana ce eu am intrebat-o pe o colega de a lui cum il cheama.Atunci el m-a auzit si a venit la mine sa imi spuna ca il cheama Vali. Dupa o saptamana am primit proasta veste ca el s-a mutat de la scoala(a fost filmat in videoclipul "americandream" de puya cand acestia au fost la o scoala, poate ati vazut). Dupa vreo 3-4 luni de la filmarea videoclipului am primit minunata veste sa aflu ca el s-a reintors la scoala mea impreuna cu fratele lui geaman.De atunci eu m-am dus in vizita la clasa lui cu pretextul ca "vreau sa vorbesc cu colegele lui", pana ce acesta incepea sa vina la mine la clasa. O colega de-a mea are verisoara la el l-a clasa si a fost o data intrebat, cand acesta a afirmat ca vrea sa vina la mine la clasa, de ce? pentru ca vrea sa ma vada pe mine? atunci acesta a intrat in clasa rosind putin. Dupa aceea a fost intrebat daca ii place de mine si a rosit. Apoi am aflat ca si unei colege de-ale mele ii place de el si a inceput sa se duca la el la clasa si sa vorbeasca cu el(acesta uneori refuzand sa vorbeasca cu mine). Acesteia i-a cerut numarul de telefon prin intermediul unei colege de-ale lui, iar de mine a fugit cand i-a cerut unei colege sa ma arate lui, iar de cand niste colegi de-ai lui au facut o gluma intreband-o pe colega mea daca vrea sa fie cu el prin mesaj(prin nr lui), de atunci nu mai vine la mine la clasa. nici nu mai stiu ce sa fac, ma place sau nu? sa vorbesc cu el despre chestia asta sau nu? plz... DAU funditahappy

Răspuns Câştigător
| Timmotey a răspuns:

Fata care vorbeste cu el s-ar putea sa il placa destul de m ult si consider ca ar vrea sa fie cu el daca tu nu actionezi s-ar putea sa il ia ea pe Valy al tau si mai bine vorbeste cu el intre 4 ochi intreaba -l daca te place sau nu ca sa stii ce ai de facut petru ca daca stai asa si nu faci nimic nu vei mai putea sa te combini cu el sper sa iti spuna ceea ce simte pentru ca dragostea doaresad

1 răspuns:
| MarioOnette a răspuns:

Clar ca trebuie sa vorbesti cu el doar il placi