| Andreea_3355 a întrebat:

In curand vine ziua prietenului meu si prea mai stiu ce sa ii fac cadou! Daca aveti vreo idee si vreti sa o impartasiti va astept cu drag!
Multumesc

10 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Eu am luat o cutie din aia de metal de se vand biscuitii in ea, si dupa ce am decorat-o frumos, am pus inauntru multe bomboane, biletele cu declaratii de dragoste si un cadou micut (ceva ce isi doreste iubi tau: un ceas, un memory stick, niste bilete la vreun film, concert ceva)

| DianaScorpio a răspuns:

O bratara/un lantisor cu initiala ta, o perna sau o cana pe care sa pui o poza cu tine sau cu voi impreuna. Asta asa, ca ceva dragut si simbolic.
Insa tu ar trebui sa il cunosti cel mai bine si sa stii ce ii place si ce nu, in functie de asta decide-te.

| anutza a răspuns:

Parfum, lantisor, cana personalizata, Breloc, tricou personalizat, rama foto, borseta

| tpuu a răspuns:

Ar fi frumos sa scoti la o imprimanta o poza cu tine si cu el daca nu aveti scoate una cu el si una cu tine... si o cosi pe o pernita in forma de inimioara :X:X
sper sa intelegi la ce m-am referithee hee si sper sa iti placa >big grin

| Yana_4447 a răspuns:

Eu de ziua prietenului meu am comandat un tort cu poza lui imprimata deasupra, am pregatit o cina romantica pentru amandoi,, dupa care a urmat o seara de neuitat!:X El a fost incantatwinking Daca prietenul tau nu e foarte afectionat de obiecte sau lucruri materiale, ofera-i o atmosfera placuta si fa-l sa se simta bine!winking Succeshappy

| Miki_9341 a răspuns:

Eu cred ca cel mai frumos cadou ar fi sa-i oferi o noapte de neuitat(in cazul in care mai esti virgina)...

| Adi2ro a răspuns:

Cand vine vorba de cadouri tot timpul ai 2 optiuni:
1. The usual > Aftershave, Haine, Ceasuri, Carti etc...
2. Daca il cunosti cu adevarat iei ceva personal. Daca nu e un tip materialist si cu fite atunci gandeste-te mult despre ce vorbeste el cel mai des, ce ii place cel mai mult. Si ia ceva fie simbolic, fie chiar lucrul in sine daca nu e prea complicat. Din punctul meu de vedere prefer prin cadourile de la iubita, sa-mi arate ca ma cunoaste si ca ii pasa de ce imi place mie.

Succes!

| Guster a răspuns:

Http://www.breslo.ro/Shop/guster poate se gaseste ceva sa iti faca cu ochiu:)

| Simonaaaaaaaaaa a răspuns:

-pai ai putea sa personalizezi un tricou cu o poza in care sunteti voi 2ca sa tina minte relatia voastrahee hee.

| alessia_5541 a răspuns:

Buna

ziua pritenului meu este peste 2 saptamani sper sa te ajute ideia mea:* "eu ii voi cumpara ceva ce stiu ca lui ii place... de exemplu :un set de parfum orice, el va fi multumit de cadoul de la iubita lui... sper sa te ajute rasp. meu te pup