| lav_5349 a întrebat:

Bunahappyin curand e ziua prietenului >meu!:"ce ia-si putea face cadou?:-s astept sugestii!batting eyelashesmultumesc:X

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

Pai ai putea sa ii dai o poza cu voi doi ceva cu o rama in forma de inimioara sau poti personaliza ceva dar sa ii arati ca il iubesti. Ai pute sa ii mai iei un lantic sau o bratara...sau un tricou care sa ii placa... Sper ca te-am ajutat :X happywinking

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

O carte, un album cu trupa preferată, o cămaşă, un fular mai trendy, un ceas.
Există mai multe variante, acum depinde şi de caracterul prietenului tău, nu crezi?

| aliceinchains a răspuns:

Hmm, un parfum care stii ca-i place...o carte, daca citeste, un ceas sau un tricou, o camasa.happy

| ionela22 a răspuns:

Conteaza gestul si ca ai pus iubire in acel cadou.Sunt sigura ca iubitul tau va aprecia gestul nu cantitatea.Dar oricum ii poti lua ceva ce stii ca ii place poate o bluza tricou frumos ca ii cunosti gusturile si ceva o pernuta in forma de inima sau o poza de a voastra daca nu ai poti scoate de pe pc sau poti pune niste poze cu voi pe un cd si le duci sa le scoti iei o rama frumoasa si pui cea mai frumoasa poza.Succes