| Gabiii97 a întrebat:

m-am certat cu o prietena si acum din cauza ca alta fata i-a ce a vorbit cu mine m-am certat si cu cea de a doua deci acum nu mai vorbesc cu niciuna.Nu sunt genul sa iert repede chiar nu vreau sa ma duc la ele sa ma rog sa ne impacam, nu vreausa ma mai impac cu ele vreau sa le fac geloase, sa le fac sa vina ele la mine sa ne impacam dar nu stiu daca imi v-a reusi...am nevoie de mai multe sfaturi din partea voastra va multumesc:X

Răspuns Câştigător
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Daca nu vrei sa te duci tu la ele atunci pari pur si simplu indiferenta, nu le baga in geama numai daca te intreaba ceva. probabil se asteapta sa pari afectata de cearta si daca pari afectata o sa le dai satisfactie asa sa vezi-ti de trebuie ta si or sa se dea ele p langa tine intr-un fel sau altu happy funda big grin?

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

De ce nu vrei si nu stii sa ierti Crezi oare ca tu nu ai gresit niciodata la nimeni Sigur da Nu este om sa nu greseasca Iarta si vei fii si tu iertata la randul tau Ti-a gresit iarta dar nu mai avea tangenta cu ele Nu uita iarta daca nu am ierta toti inseamna ca noi oamenii Numai IIsus este fara de pacat nu uita Noi oamenii suntem niste pacatosi care gresim zilnic cu sau fara voia noastra

| Lotte_4915 a răspuns:

Nici eu nu sunt genul. de aceea ai putea sa le faci geloase, dar nu cred ca ele vor veni sa isi ceara scuze. ele mai tare se vor supara.cinstit, nu prea am inteles situatii. dar daca tu esti vinovata.macar la una. cere scuze. laughing rolling on the floor nu stiu daca te ajut.am incercatwinking

| SpagheteCuKetchup a răspuns:

Spui ca nu vrei sa va impacati apoi vrei sa l; e faci geloase doar ca sa vina ele la tine sa va impacati?laughing
Esti culmea...asta nu e prieteniestraight faceDaca vrei sa te impaci cu ele zi`le ca esti gata sa te impci cu ele cu conditia sa isi recunoaasca posibilele greselihappy