| vegeta a întrebat:

Ma numesc Alex si am 22 de ani si vreau sa imi gasesc si eu o fata pentru o relatie serioasa si cum pe facebook am tot incercat si multe fete care nu te cunosc nu iti raspund cand le bagi in seama, am zis poate ma ajutati si pe mine cu ceva. Nu stiu sa zic site-uri serioase unde pot gasi o fata cu care mi-as putea intemeia o relatie!

3 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

La 22 de ani nu ai nevoie de o relatie cu o fata, nu inca.Tu ai nevoie de o relatie cu gramatica limbii romane. Daca reusesti sa o aduci la org@sm gramatical, poti trece si la fete.

| Eastwood a răspuns:

Salut, pai iesi cu un grup de baieti de-ai tai si le spui sa mai cheme niste fete, socializezi si iti faci prietena, dintr-o prietenie se cladeste o relatie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu vrei o relatie serioasa trebuie sa vb cu fetele fete de casa de treaba si etc adica fete serioase ceea ce se gasesc foarte rar in ziua de azi si inca nu mi vine sa cred ca fetele nu ti raspund atata nesimtire ma intreb de ce si mai pune in mostenirea ei de treaba niste virgule ca ramasei fara aer.