| millar a întrebat:

Buna! Poate sa imi sugereze cineva niste activitati locuri pentru un cuplu in Pitesti sau prin apropiere?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La Trivale.

| al0o0o0 a răspuns:

Stati intr-o noapte undeva pe o campie ceva sau pe acoperisul unui bloc(pe care aveti voie sa va urcati, evident si care nu va pune in pericol vietile) cu o patura si niste mancare si urmariti stelele de pe cer in timp ce vorbiti, va descarcati sau va rezolvati problemele(idee luata din filme dar chiar mi se pare de efect si usor de facut).

| Robertandrei4858 a răspuns:

Parcuri, paduri, filme acasa poate mai faceti si voi unul.

| Bianca1501 a răspuns (pentru Robertandrei4858):

Ce locuri linistite pădure sau apropiere?(Din Pitești sau apropiere )