| mariusandrei2013 a întrebat:

Bună seara TPU! cu toții știm ca mâine este 8 martie (ziua femei) și nu știu ce cadou să-i cumpăr. și pe 9 martie mai este și ziua tatei. și nu am nici o idee deoarece sunt prins cu liceul și nu îmi sta gândul la altceva. Țin sa spun ca tata face 40 de ani. dau Fundă celui mai bun răspuns

Răspuns Câştigător
| eckblume a răspuns:

Mamei tale ii poti inainte de a-i cumpara ceva, sa ii scrii ceva frumos -o compunere,scrisoare de multumire-se va simti emotionata cand va vedea cat mult o apreciezi. Cadou:buchet de flori,ciocolata,cosmetice,esarfa, diploma pentru cea mai inteligenta/frumoasa mama etc. Tatalui tau cumpara-i ceva ce crezi ca si-ar dori... Noi nu cunostem preferintele lui. Cateva sugestii:curea, bluza, sapca, parfum etc.