| kktus a întrebat:

Buna si La multi anilove struck.Am si eu o intrebare, peste 10 zile e ziua prietenului meu si nu stiu ce as putea sa-i iau. Vreau ceva care sa tina mai mult nu un parfum sau eu stiu ce.Ma puteti ajuta?sadMultumesc

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Poti sa ii faci cadou un album plin cu poze cu voi 2, o perna in forma de inimioara cu poza ta sau a amandurora, un urs de plus, poti sa creeezi o atmosfera romantica cu lumanarele, sa-i faci un masaj romanticsmug, o carticica personalizata cu citate de dragoste si pozele indragostitilor, o cana cu "Te iubesc si eventual poza ta", scrie intr-un carnetel toate sentimentele tale si cat de mult il iubesti si personalizeaza-l tu.
Cam astea au fost ideile mele, sper sa-ti placa.:*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ceva simbolic, un ceas de mână, un fular, un urs din pluș, etc.
La mulți ani în noul an!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Cumpara-i un Ipod sau un mp4.

| Ciprian a răspuns:

Iai ceva care sa-i aminteasca de tine. O bratara de exemplu.

| MariaO a răspuns:

Buna si la multi ani si tie!
Eu iti sugerez sa cumperi un album foto frumos ( cele d epiele sunt frumoase, dar sunt mai scumpe) si sa pui poze cu tine si cu el. Astfel isi va aminti mereu de voi 2 happy
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti lua un parfum original. Gasesti cele mai cautate parfumuri pentru barbati pe http://www.topcadouri.ro/TOP-5-Parfumuri-Barbati.php