| UrsuletsulTau a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce cadou ii pot lua mamei mele de 8 martie ca se apropie si nu stiu ce sa ii iau...mersi!

Răspuns Câştigător
| Any25 a răspuns:

Eu cred ca dragostea ta este cel mai mare cadou pentru ea, zic eu.
acum tu alegi.
dar eu cred ca asta este cel mai mare cadou care il pot face
eu am incercat si a mers, crede-ma

10 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Atunci cand nu stii ce cadou sa-i faci unui om,da-i o floare sau un buchet de flori! E un dar simbolic, care, facut din tot suflet, poate aduce multa bucurie.La multi ani anticipat! Sa aveti o zi cat mai frumoasa!

| Ciprian a răspuns:

Un parfum.

| urgentr a răspuns:

O floare,Haine,parfum,o bijuterie sau brosa,o esarfa,un Cd cu muzica,un film dvd,o pereche de papuci,o geanta,un set de aromaterapie,o ciocolata,un decor de casa,un set de sapun cu parfum cu gel de dus,o carte,lumanari,un bibelou,un set de tacamuri,un set de farfuri,un set de pahare,o esarfa,o agenda de piele cu niste pixuri sau niste stilouri, o vaza, etc. Sper ca te-am ajutat.Ps Poti sa ii iei si mai multe din astea. fundita?

| misu a răspuns:

Mai mult decat o floare nu vad ce.este simbolul dragostei si pretuirii

| dya26 a răspuns:

Cel mai frumos cadou e un simplu "TE IUBESC'' si un trandafir alb/rosu

| Ssshadow a răspuns:

Eu zic ca e cel mai ieftin si mai frumos un ursulet de plus cu o floare in mana sau cu o inima.
Sper ca te-am ajutat

| madalinna a răspuns:

Eu ii pregatesc un filmulet in Movie Maker in care-mi declar iubirea si recunostinta si un buchet de flori!
Toate mamele iubesc florile... si isi iubesc si copiii!

| Anonim23yz a răspuns:

Pai ii poti lua un trandafir o sampanie un parfum si o cutie de raffaelo care in cutie dintraia pe care e desenata un trandafir si un martisor sau o brosa

| Nicica a răspuns:

Eu sunt sigura ca mamei o sa-i place orice daca ii daruiesti un cadou din suflet! Dar un parfum e o idee buna, mai ales daca stii de care isi doreste!

| CoolaAlex a răspuns:

Un peste