| Innovation a întrebat:

Va rog ajutati-ma se apropie 8 Martie si eu nu stiu ce ii pot lua cadou mamei mele... Vreo idee? Va rog

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poti cumpara o rama frumoasa in care sa pui o fotografie cu voi si care stii ca-i este draga mamei tale. Daca ai mai multi bani alocati poti lua o rama foto digitala in care incarci fotografii cu voi de-a lungul timpului. Oricum indiferent ce-i iei, mama ta va fi bucuroasa de dar si de sentimentele de dragoste care insotesc cadoul.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un colier dragut? Sau am mai vazut pe la unele florarii niste nu stiu daca sunt chiar ghivece dar sunt asa micute si florile sunt frumoase si cred ca si tin. Mult noroc.

| andreibubu2 a răspuns:

Un prezervativ(daca ai tata )daca nu ei un vibratorhee hee

| ChrisHarrison a răspuns:

Eu, mamei, ii voi cumpara un buchet mare cu flori, stiu ca nu tin mult, dar sunt foarte frumoase, un buchet cu vreo 20-25 de flori.
+ in buchet voi pune un inel din aur cumparat de mine si tata. normal xD
Si un bilet pe care va scrie "Familia ta te iubeste!

| alygiorgi a răspuns:

Nu stiu...
Un parfum
sau
Un buchet cu flori
sau
O cutie de bijuterii
sau
O felicitare
sau
O bratara, inel, cercei

Si cam atat.
Nu mai imi vin idei.
Sper ca te-am ajutat.

| anamaria979 a răspuns:

Eu cred ca daca vrei ai putea sai cumperi un parfum frumos sau flori de[pinde ce alegi ma bucur ca te-am ajutat...happy