| hey97 a întrebat:

Buna stie cineva un azil de batrani in Bucuresti, sector 4? Daca se poate cu preturi mai avantajoase. FUNDA

3 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Cauta pe googler lsita azilelor private Bucuresti ilfov, apoi lista azile batrani Bucuresti

| MayanMistica a răspuns:

In sectorul 4 nu stiu cu desi ca acolo am locuit dar este un azil la Bobocica in sectorul 3. Daca nu ma insel chiar langa Realul de acolo.

| AdrianaSi a răspuns:

Casa privata Banciu este pe Luica dar nu stiu sa-ti spun nimic de preturi