| MAnghelescu a întrebat:

Trebuie să ajung la Căminul /Azilul de bătrâni nr. 2( sector 2, București) din zona Gradina Icoanei, pe strada Tunari. Acestea au fost indicatiile care mi s-au dat. Pe internet nu am gasit niciun azil/ cămin pe aceasta adresa. In schimb se află unul pe strada Badea Cârțan nr. 17. As dori sa stiu daca cel de pe aceasta stradă este cel căutat de mine sau se afla unul pe Tunari dar nu sunt informatii despre el pe internet?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa suni la cel de pe internet sa aflii mai multe detalii.