| EvaTramell a întrebat:

Stiti cu toti ca se apropie Craciunul :-x si anul acesta vreau sa ii fac un cadou parintilor impreuna cu sora meahee hee. Dar nu stiu ce sa le cumpar. happy Va rog sa ma ajutati dau funditakiss. Orice idee. kiss. Stiti ca parintii sut cei mai importanti si vreau sa le daruiesc un cadou kiss:-xkiss

Răspuns Câştigător
| LoveYouR a răspuns:

Mamei tale si tatalui tau le'ai putea cumpara un cd cu colinde sau un film bun de craciun legat de familie(daca se poate un film cu 2 copii, adica doua fete:film recomandat:Ramona si Beezustongue) sau o carte ...sau mai e un parfum foarte ieftin aparut nou la avon se numeste:Secret Fantasy si miroase supeeeer:angrypentru mama ta) pentru tatal tau(nu am experienta)... Tu decizi cum te orientezi, orice vrei din ce ti'am lasat in raspuns. Tu imi dai mie Funda iar eu et mai ajut la ce vrei tu!winkingFunda pls!

7 răspunsuri:
| andreypanter a răspuns:

Buna! Am eu niste sugestiihee heeFale o surpriza ducandui la restaurant si platesti tu(la mine a functionat), daca aveti mai multi bani luati mameio bijuterie(brosa ceva). o cutie de bomboane, frumos impachetata, sau, daca esti destul de mare si te poti descurca in bucatarie, ii poti pregati mamei prajitura preferata, un album cu cele mai frumoase poze pe care le-ati facut impreuna, diferite produse pentru ingrijirea tenului sau a parului. Si pentru tatal tau un portofel, in care poti pune o poza, de dimensiuni mici, cu tine si tatal tau sau daca stii exact ce gusturi are, poti achizitiona un CD cu muzica preferata i agenda, care ii poate fi utila la serviciu, si astfel poti fi sigur ca nu va uita niciodata cine i-a daruit-o.Binenteles Mamei trebuie sa ii iei o cutie de bomboane si flori. Sper ca ti am fost de ajutorbig grinMult noroc

| Slow a răspuns:

Buna! Nu crezi ca mai frumos ar fi sa le faceti voi singure ceva, decat sa le cumparati?
Anul trecut, eu cu sora mea, le.am facut un album foto. Am luat un placat mare, care se deschide ca o carte. am lipit poze cu noi pe el si langa am scris tot felul de lucruri dragute. pozele erau in ordine cronologica. de la nunta parintilor, mama insarcinata, eu si sora mea bebeluse, apoi cand am mai crescut si ultimele poze erau recente.
sau daca vreti sa le cumparati ceva, le puteti cumpara ceva impreuna sau ceva ce ei pot folosi separat. ceva care sa ii ajute si pe ei sa se mai gandeasca si la propriile persoane. Ca parinte, mereu pui copiii pe primul loc si eu cred ca merita putin timp si pentru ei doi tongue

| Cata96 a răspuns:

Depinde...
intentia conteaza(o sa se bucure oricum) si la un cadou cat de mic
asta ia-o doar ca idee:poti sa iei mamei un parfum(de marca daca se poatelaughing)si un buchet de flori iar tatalui un set de lucruri de barbierit(ma gandesc ca se barbiereste) sau ceva set de (ustensile de baie sau cum le spune) ma refer la un set care sa aiba deodorant, dusgel, shampon, parfum(orice)...
sper ca v-am ajutat...
fundita?winking

| Jeny1 a răspuns:

Cred ca esti o persoana foarte atenta. Cred ca daca le-ai darui o fotografie de-a ta si a surorii, intr-o rama DEOSEBITA, ar fi fericiti.Pentru ca VOI sunteti cel mai frumos cadou.

| HoneyBii a răspuns:

Ai putea sa le faci o perna personalizata cu poza lor.Nu este deloc scumpa max. 30 lei si cred ca i.ar surprinde placut.:)
uite ceva in genu:http://www.bizoo.ro/......cu-IMAGINE

Pa-pa!>:D

| Smiiiiiiiiiile a răspuns:

Eu anuu trecut:]]. le-am cumparat o vazaa imensaa cu florii artificialee.Anu asta nici eu nu stiu c sa le cumpar:]]`Succesc :*!

| MariaO a răspuns:

Ai putea incerca sa gasesti fotografii cu ei, atat vechi cat si noi, sa cumperi un abum foto, aici depinde de cati bani sunteti dispuse sa cheltuiti ( eu am vazut unele frumoase in bonsai big grin ) si sa aranzezi pozele de la cele vechi, spre cele mai noi. Bafta! big grin