| mirela9922 a întrebat:

Va rog ajutati-ma, se apropie Craciunul si vreau ca anul asta sa le fac un cadou bunicilor mei, si chiar nu am nici o idee, sunt departe de casa, si imi este foarte dor de ei, si vreau sa le arat ca ii iubesc foarte mult si ca imi este dor de ei, va rog din tot sufletul ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| sonyaminia a răspuns:

Pai depinde. daca ei stau la curte si bunicul tau se ocupa de gradina i-ai niste bulbi de flory. daca buni ca ta e mai cocheta i-ai niste margele, parfum.Le poti lua orice dar sa fie din inima!

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

O rama digitala in care incarci cele mai dragute poze ale tale. Asa ei vor avea imagini cu tine si o amintire draga.

| alexandra32zuza3 a răspuns:

O poza cu familia ta, o felicitare cu cat ii iubesti...etc

| blandinacika a răspuns:

Un portret cu poza lor amindoi eu as prefera pictata, ii arati in asa fel ca nu iai uitat cum arata tii minte bunei foarte bine deoarece ii iubesti...dar din urma la tablou sa fie un mesaj pentru ei...succese