| alexandraa15 a întrebat:

Buna sunt cu un baiat de 2 luni mama stie de el si i-am zis ca daca ma va lasa sa ma intalnesc cu el si a zis ca da dar ii va spune si lui tata cum as putea sa ii fac sa ma lase sa ma duc la intalnire?

Răspuns Câştigător
| AdelaElena20 a răspuns:

Ai face bine sa ii faci pe parintii tai sa prinda incredere in prietenul tau! si mai ales el sa fie prezentabil si sa iti respecte familia! Nu sa ii evite, sa nu ii salute si asa mai departe! Daca el te iubeste va demonstra ca e un baiat de treaba!

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Esti cu un baiat de 2 luni (adica un sugar? clown

mai sa fie laughing

| alexandraa15 explică (pentru IMC90):

Adica sunt cu un baiat de 2 luni impreuna

| MarianAsh a răspuns:

Invită-l pe la tine să vă faceţi lecţiile de câteva ori. După ce vede tati ce poamă bună e sigur o să vă lase să faceţi compot împreună.

| ramona1911 a răspuns:

Mai intai pune si tu o intrebare cum trebuie, apoi nu inteleg de ce ai spus ''sa ii fac sa ma lase" daca mama ta a zis ca te lasa? Roaga-l sau roga-i pe ambi parinti sa te lase si cred ca e de ajuns.