| user14antonia49 a întrebat:

Buna,sunt noua aici am un cumnat Moise zis Jador pentru ca seamănă cu el foarte mult,(iubitul surorii mele) are 27 de ani iar sora mea 24 SI nu stiu cum sa ma inteleg mai bine cu el,nu ca nu m-as intelegem bine, dar el e mai tacut asa de fel, va rog sa ma ajutați.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu pare serios ce intrebi aici? laughing Intrebarea nu are treaba cu categoria aleasa iar pe oamenii mai retinuti sau asa care tind spre latura introvertita nu ii poti face sa vorbeasca daca nu vor.Cand se va simti confortabil probabil ca va schimba mai multe cuvinte cu tine.Sunt oameni care talacanesc 24/24 si totusi nu se inteleg, deci asta nu e un criteriu.

| ReddY25 a răspuns:

Asta e

| TheGentleman a răspuns:

De ce ar trebui să te înțelegi cu el?

Îi explici surorii tale că tu și iubitul ei nu sunteți compatibili, nu vă înțelegeți, motiv pentru care nu ai vrea să fii în preajma lui, iar când vă vedeți să nu fie și el

| KovacsB a răspuns:

Vezi sa nu te intelegi prea bine dupa.
Va plac manelistii in familie?