| roxanyk_2677 a întrebat:

sunt verisoara cu alexandra stan dar nu stiu daca e bine sa fiu verisoara cu ea.nu prea are timp de familie si e mai mult plecata.nu raspunde la telefon nici duminica.credeti ca e bine sa fiu verisoara ei?

Răspuns Câştigător
| SHEGO a răspuns:

Hai ca eşti tare!rolling on the floor). lolrolling on the floor.

34 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Daca ea e vedeta,e meritul ei. Daca sunteti verisoare,asa a dat cel de sus, a inzestrat-o cu talent. Nu toate verisoarele au timp de " tinut" legatura cu familia : gandeste-te ca stateati la capete de tara, ea era la facultate si tu in clasa intaia. Putea sa mai tina legatura cu tine?

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Mamico, tine aproape, poate te face si pe tine "cantacioasa", hahahahaha!

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Pai vrei sa "divortezi" din ai mai fi verisoara? fie cati place fie ca suporta bine sa-ti spun sincer imi pare rau ca esti verisoara ei ca are o repuatie nashpa.In orasul meu a venit la club sa cante si din una in alta a devenit show erotic sau dezbracat pe acolo...

| Honeybunny a răspuns:

Nu cred ca e bine sa fi verisoara ei, ca daca ai scris asa ceva pe TPU nu vreau sa imi imaginez ce spui pe la scoala. nu te lauda cu succesul altuiawinking

| QuadruplePersonality a răspuns:

Nu conteaza acum daca e bine sau daca nu.
Daca sunteti verisoare, nu ai cum sa schimbi asta...
:*

| pink10 a răspuns:

Nu ai cum sa numai fi verisoara ei laughing

| andragrigoras2000 a răspuns:

U hchiar esti verisoara cu ea?(**)dacada te felicit! este vgedeta si e si tanara e normal sa fie mai mereu plecata de acasawinking

| LNK a răspuns:

Sa-ti dau o parere sincera? Dupa ce am citit, impresia care mi-ai lasat-o este ca esti proasta. Fara suparare.
"Credeti ca e bine sa fiu verioasara ei?" Foloseste-ti creierasul, nu tu iti alegi rudele. Dar nu-l mai solicita, se vede ca e obosit.

| MadneSsCat a răspuns:

Mda. esti proasta. si chiar daca ai fi verisoara ei eu zic sa nu spui asta la multa lume pentru ca e mai proasta ca tinewinking plus ca e si tarfa big grin

| WeeD a răspuns:

Din pacate ce sa faci.Soarta laughing

| manuelaaa a răspuns:

Pai nu e prea bine.pentru ca e o pitipoanca si canta hororlaughing,daca chiar esti verisoara cu ea(ma indoiesc)dai un sfat: fata draga, mai fa-ti rost si de altceva in afara de silicoane si fuste mini, nu stiu...ma gandeam la creier.

| xt9000 a răspuns:

Iintrul fel e bine.o sa iti faci multi prieteni fiindca ea e celebra dar intr-un fel e rau fiindca nu o sa stii cine tie prieten adevarat sau cine face asta pentru un autograf sau o poza.

| selfie a răspuns:

E un lucru bun sa fi verisoara cu ea love strucklove struck. Cum ai putea sa nu mai fii?

| hiphopbeatz a răspuns:

Familia nu ti-o alegi.prietenii da.

LIAR!

| Laminin a răspuns:

Hei!
Ai putea sa schimbi ceva? Ce penibila e intrebarea.Nu,nu e bine sa fi verisoara ei. Du-te si fa-ti acte sa nu mai fi. oau,cati ani ai? (anyway, nu cred ca esti verisoara ei, cum nu sunt nici eu matusa lu hannah munteanca...sau ba da sunt.crezi ca e bine sa fiu matusa ei? nu prea are timp de familie...ce trist). oh go on
Gbu :]

| AnGeL a răspuns:

Da...eu sunt verisoara cu lady gagarolling on the floor))laughing)

| biuuu a răspuns:

Rox nu ai cum sa nu mai fii verisoara cu ea
si in plus cum au zis colegii de mai jos asta e viata de vedeta...

| MarinaElkhatib a răspuns:

Roxy ceea ce e dat de la dumnezeu nu poti schimba este o persoana ocupata foarte ocupata doar e star nu! nu trebuie sa fii suparata ca nu iti raspunde la telefon, din contra trebuie sa fii mandra ca e verisoara ta pentru ca face lumea fericita prn ceea ce face eawinking

| raluca0306 a răspuns:

Si eu sunt veriosoarea ei smug
cum de nu te stiu? rolling on the floor
P.

| deejay_3315 a răspuns:

Esti penibila
punct
.

| Dreamy a răspuns:

Si eu sunt verisoara cu Britney Spears. Nu e atenta cu mine...s.a

Miley Cyrus e mama mea, Selena Gomez e nasa si Zac Efron este tata.

| Bailey a răspuns:

Mdaaaa...si eu sunt verisoara cu selena gomez laughinglaughing hai nu mai mintiiilaughing
Ce vrajealaa rolling on the floor P cine crezi tu ca pacalesti?laughingrolling on the floor

| baiatulxboyx a răspuns:

Si batman e tatal meu.

| Oana_4980 a răspuns:

1. Daca intr-adevar esti verisoara cu ea, iti zic atat: ar trebui sa te bucuri ca ti-e verisoara ea este faimoasa, esti norocoasa. De ce nu te bucuri? Si in plus va veni de sarbatori la tine.
2. Daca nu esti verisoara cu ea, iti zic doar atat: Femeie, cum poti sa minti in halul asta? Ce rost are? Oamenii vrei sa-si piarda timpul cu prostiile tale?

| VINTZU a răspuns:

Ai avantaj daca esti verisoara cu ea deoarece poti sa apari si tu in videoclipurile ei.Nu trebuie sa fii suparata pentru ca trebuie sa faca si ea treburile ei.

| LoveSelena a răspuns:

Da. da.da.da, da, da

| Unforgetit a răspuns:

Draga mea, roxanyk.
Presupun că si eu sunt verişoară cu Shakira, pentru că o ador, şi îmi place să mint lumea.
Fată dragă, dacă eşti verişoarăsa, crezi că pentru ea va fi mai important să vorbească cu tine, sau să câştige bani făcând turnee şi concerte?
Acceptă crudul adevăr. Poţi să devii cea mai importantă vedetă din România, dar să uiţi de unde ai plecat! Păcat ca trăim printre oameni ca aceştia!winking

¤Ciao!¤

| CJ23MDL a răspuns:

Draga mea... rudele nu ti le alegi tu. rudele ti le da d-zeu. asa ca vrei nu vrei e verisoara ta

| MarinaMrn a răspuns:

Pai eu zic ca da.nu mai fi suparata asta e viata de vedeta... oricum iti urez bafta