| roxanyk_2677 a întrebat:

sunt verisoara cu alexandra stan dar nu stiu daca e bine sa fiu verisoara cu ea.nu prea are timp de familie si e mai mult plecata.nu raspunde la telefon nici duminica.credeti ca e bine sa fiu verisoara ei?

Răspuns Câştigător
| SHEGO a răspuns:

Hai ca eşti tare!rolling on the floor). lolrolling on the floor.

34 răspunsuri:
| Unforgetit a răspuns:

Draga mea, roxanyk.
Presupun că si eu sunt verişoară cu Shakira, pentru că o ador, şi îmi place să mint lumea.
Fată dragă, dacă eşti verişoarăsa, crezi că pentru ea va fi mai important să vorbească cu tine, sau să câştige bani făcând turnee şi concerte?
Acceptă crudul adevăr. Poţi să devii cea mai importantă vedetă din România, dar să uiţi de unde ai plecat! Păcat ca trăim printre oameni ca aceştia!winking

¤Ciao!¤

| LNK a răspuns:

Sa-ti dau o parere sincera? Dupa ce am citit, impresia care mi-ai lasat-o este ca esti proasta. Fara suparare.
"Credeti ca e bine sa fiu verioasara ei?" Foloseste-ti creierasul, nu tu iti alegi rudele. Dar nu-l mai solicita, se vede ca e obosit.

| xoxo_2988 a răspuns:

Si tu chiar vrei sa te cred? laughing

| Oana_4980 a răspuns:

1. Daca intr-adevar esti verisoara cu ea, iti zic atat: ar trebui sa te bucuri ca ti-e verisoara ea este faimoasa, esti norocoasa. De ce nu te bucuri? Si in plus va veni de sarbatori la tine.
2. Daca nu esti verisoara cu ea, iti zic doar atat: Femeie, cum poti sa minti in halul asta? Ce rost are? Oamenii vrei sa-si piarda timpul cu prostiile tale?