| PickMe a întrebat:

BUNA TPU! Ajutati-ma va rog! Simt ca mor sunt cu moralul la pamant, numai am pentru ce sa traiesc sa zambesc, sunt trista si plang mereu... Cred ca mi am pierdut cea mai buna prietena! Nu mai vorbim ca inainte, am dedevenit reci, chiar si pe facebook nu mi trimite pupici si la alte fete trimite! Asa face cand e suparata am mai patit-o! Va rog ce sa fac? Prietena asta e tot ce am! Daca o pierd nu mai am ce sa fac! Frumoasa nu sunt, populara nu, talenta nu, bleaga si proasta da sunt! Imi vreau prietena inapoi tin prea mult la ea ce sa fac? Va rog ajutati-ma! O sa va zic si detalii mai multe doar sa ma puteti ajuta... Lasati fb daca vreti, dar va eog enorm imi vreau prietena inapoi!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca esti precum spui atunci ea nu are motive sa fie prietena cu tine.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut

Indiferent de ceea ce se va intampla cu prietenia voastre te indemn sa faci tot posibilul pentru a-ti recapata increderea si respectul de sine.

Cele bune!

| LuciWv a răspuns:

Nu trebuie sa fi asa dura cu tine,fiecare e special in felul lui de a fi,daca prietena ta sa indepartat de tine inseamna ca nu va lega o prietenie asa stransa, poate ca pana acum a avut vreun motiv pentru care a stat cu tine si acum daca a obtinut ceva ce a vrut nu-i mai pasa de tine, prieteni nu te lasa singuri sau la greu daca da atunci nu merita nici macar sa fi suparata pentru ca acei oameni sunt plini de ei si cred ca ei sunt centrul universului.
Mereu cand crezi ca nu mai poti ca n-ai pentru ce trai atunci cand crezi ca viata s-a sfarsit trebuie sa fi tare si sa stai cu capul sus caci ea odata si odata tot va avea nevoie de o prietena adevarata ei atunci se va intoarce la tine atunci si vei face cea mai mare greseala daca o vei ierta usor, pentru ca se va repeta.
Asteapta caci cu timpul se va intoarce la tine si atunci depinde doar de tine daca o vei ierta sau nu, dupa mine ar trebui sa gasesti pe cineva care sa fie cu adevarat o buna prietena la bine si la greu nu doar cand le e lor bine si cand te tie rau sati intoarca spatele si sa se prefaca ca nici nu va cunoasteti
Bafta

| oița112 a răspuns:

Fa-ti alta prietena, nu trebuie sa stai la fundul ei si sa te rogi sa-ti fie din nou prietena, NU. pentru ca daca ea a decis sa nu mai fie prietena cu tine nu o mai baga in seama, fa-ti si tu alta prietena o sa vezi ca o sa ii para rau...am patit si eu asa. acum nici nu mai vorbesc cu ea...da-mi fb-ul tau happy