| magdakitty a întrebat:

Am 10 ani ma cheama magda si nu stiu unde sa-mi tin ziua de nastere... Va rog puteti sa-mi dati idei in afara de carussel si hopa topa...

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

La o cofetarie e cel mai dragut, eventual daca are si un separeu stati acolo, macati beti dansati

5 răspunsuri:
| Nikcoletta a răspuns:

La MCdonalds;

| minnieee a răspuns:

La vreo cofetărie,McDonalds, la vreun han unde să fie şi o curte)dacă este cald, să staţi afară).

| marinteodora a răspuns:

La afterschool anka maria eu mi-am facut ziua acolo e misto

| mihaela31 a răspuns:

La un mc donald's, sau intr-o cofetarie a unui mall, eu de exemplu am un baiat de 11 ani si vreau saii fac ziua in mall la noi,unde se serveste mancare gen mc donald's,kfc, are si spatiu de joaca, saltea,

| ღLaviღ a răspuns:

La mcdonalss e mihtooooo!