| Ufkhjdksh a întrebat:

Puteți sa-mi dați și mie de idei de cadou pentru iubitul meu? Va fi ziua lui de nastere și nu prea stiu ce sa ii iau. Dacă puteți sa-mi dați și idee de un cadou personalizat.

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Ce tricouri... baietii apreciaza mai mult un oral ca la carte cu finalizare in gura si pe fatawinking

| corbulalbrosu a răspuns (pentru alina2k18):

Dar de o papusa gonflabila... personalizata happy ce zici?

| Balanica12 a răspuns:

Ceasuri, brațări, lănțicuri, haine, lucruri care vă aduc aminte de trecut, lucruri pe care să-ți pui tu amprenta gen să rămână cu gândul la tine când vede acel cadou. Orice îi poți face cadou, depinde de amintirile voastre împreună, pune accent pe asta. Acum depinde și de personalitatea lui. Sper că te-am ajutat. Baftă!