| Denisuka20 a întrebat:

si sarbatori fericite. Ziua mea de nastere este pe 10 februarie si nu stiu unde sa o sarbatoresc puteti sa imi dati niste idei?

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Conteaza si varsta. Poti acasa sau daca nu esti minor cu prieteni intr-un club sau prin oras, la un restaurant etc.Pa,pa

3 răspunsuri:
| GiAnca a răspuns:

Acasa sau poti sa dai un mega-party intr-un club sau un restaurant de fite. laughing

| Zuzazozo a răspuns:

Poti sa-ti faci ziua acasa, la restaurant, la un club, o discoteca. Depinde si de ce varsta ai.

| Against a răspuns:

La club cu prietenii, sau acasa cu familia

Întrebări recente