| parishiltonbia a întrebat:

Am nevoie de niste idei de cadouri pe care sa le confectionez de Craciun pentru:

-tata ( serios, profesor de istorie, cu pasiuni in numismatica, istorie, vinuri si stilouri)

-mama ( cu simtul umorului, profesoara de engleza, cu pasiunile in muzica, vedete, comunicat cu alti oameni)

-sora mea ( studenta la limbi straine, amuzanta, inteligenta, cu pasiunile in muzica, in special rock, filme, sport, stat pe calculator, emisiuni de cultura generala)
Chiar am nevoie de niste idei, poate niste site-uri sau poze. Dau funda pentru cele mai bune.

4 răspunsuri:
| parishiltonbia explică:

Nu cred ca ati inteles. Am idei despre ce sa le cumpar, dar as vrea sa le si confectionez ceva HAND MADE. Si nu stiu ce. Aceasta e intrebarea

| LuizaVisanu a răspuns:

Pentru tatal tau : o carte de istorie pentru mama ta : o bratara amuzanta dar frumoasa cu love scris pe ea si un parfum de pe saitul asta : http://www.aoro.ro/......uri-femei/ sora ta o bluza de pe saitul asta : http://www.facebook.com/......media/set/ sper sa le placa!

| ovidiu_4207 a răspuns:

Depinde de cati bani dispui. Eu as face asa. Tata: o sticla de vin veche dintr-o podgorie buna, Mama: O carte in limba engleza cu cv comic in ea..sau o bijuterie cu un mesaj in engleza comic pe interior. Surioara: o cutie muzicala sau o papusa rock'erita sa cante.happy

| cameliastiucevreau a răspuns:

Buna
Pentru tatal tau ai putea sa cumperi o carte dintr-aia mare scortoasa cu multe foi despre istorie, sau sa îi faci cadou un renumit vin din nu stiu ce an care sa aiba voloare...

Ptr mama ta ai putea s-ai faci cadou un parfum de pe site-ul asta http://www.aoro.ro/parfumuri-femei/?gclid=CN-fptrj17ICFdG6zAodmHMADg... ti-as recomanda sa-l cumperi pe acela cu albastru deschis cu numele,, LOVE"

Ptr sora ta ai putea sa-i compui un cântec, bineînteles daca te ajuta vocea sau ai putea sa cumperi orice de pe site-ul asta... daca ai Facebook http://www.facebook.com/haine.ieftine.12/photos mult succes si mie o funda? :P pliz