| Shikamaru a întrebat:

am o intrebre...cum fac sa-mi castig prietena inapoi... e suparata pe mine din nu stiu ce motive.deci habar nu am.nu vrea sa-mi spuna si vreau sa o castig din nou, ea insemna ceva special pentru mine.va mulumesc!

Răspuns Câştigător
| Traianosik a răspuns:

Pai ce sa faci ii faci complimente ii zici ca e frumoasa, draguta chestii din astea ca are inima buna etc si dupa ce ii castigi increderea o intrebi de ce este asa suparata pe tine ii zici ca habar nu ai iar daca nu zice da-mi mesaj ca mai am metode. Sper ca te-am ajutat funda?

2 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Deci sa stii ceva
cuvintele nu sunt niciodata de ajuns. treci la fapte! 1

spune-i ca iti pare rau de ce ai facut si nu vei mai face, cumparai un buchet de flori si pune-i o scrisoare in care o rogi sa te ierte si cumpara-i ceva simbolic. adica impresioneaz-o

sigur te iubeste si te va accepta inapoi.happy

| Jay_3958 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie dar daca tya facut asta inseamna ca na simtit nimic pentru tine dar crede-ma in lumea exista multe fete si pentru fiecare o sa simty cate ceva