| sexychick_4075 a întrebat:

Stiti ca am mai pus o intrebare cum sa ma impac cu prietena mea. Ea e tot suparata pe mine, si nu stiu cum a aflat ca mi-am inceput viata sexuala si vrea sa spuna la toata lumea! Ce ma fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pai in cel mai rau caz te alegi cu o reputatie nasoala.Si in cel mai bun caz, te impaci cu ea explicand-i cu frumosul care e treaba, fara tipete si gesticulariwinking

| Alina_9354 a răspuns:

Pai ii spui ca nu-ti pasa ce spune ea si nu crezi ca va interesa pe cineva ce faci tu mai ales ca nu esti prima si nici ultima care isi incepe viata sexuala! Dar cati ani ai?

| kesha:D a răspuns:

Trateazo cu indiferenta ...cu a zis sh alina nu esti nici prima nici ultima care isi inkepe viata sexuala``sh app ce fel de pr ii ea daca iti spune secretul la toata lumea, chiar daca sunteti certate, daca era o pr buna cum zici nu trebuia sa spuna nimic nimanuiwinking