| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare, cum iti dai seama cand te place un baiat?

Răspuns Câştigător
| Kristtine a răspuns:

Păi e simplu. După felu în care mă priveşte, dacă mă bagă mult în seamă, dacă mă invită în oraş la suc. dacă se dă pe lângă mine. dacă îmi vorbeşte frumos.happy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te curtează, te salută, te întreabă de vorbă, te respectă, te admiră, îți caută privirea, etc.
Pa, pa.

| asddsafdcfgt a răspuns:

Buna! nu mi se pare atat de usor. chiar daca face asta nu esti sigura, nu ti s-a intamplat sa crezi asta? mai bine a-i lasa sa mearga lucrurile pana la urma daca te place iti va spune! daca nu poate e genu' mai timid! dar daca nu mai poti astepta intreaba-l tu... chiar daca ti-e rusine! Sper ca te-am ajutat! Mult Succes!

| CrowUp a răspuns:

Buna,tzinutza!

Poti sa iti dai seama din lucrurile astea:
-Se uita dupa tine
-Vine cand esti pe drum si intra in vorba
-Iti vorbeste frumos.

Cam asa dupa mine.

Ne mai vedem!(In viata ce o sa urmeze)

| isit_1314 a răspuns:

Observa detalii legate de ceea ce spui sau faci... Iar unii baieti te tachineaza.big grin

| RAZVANEL_4513 a răspuns:

E cu ochii numai pe tine, te baga in seama tot timpul etc. usor iti dai seamawinking

| Coryna_5127 a răspuns:

Hei! e simplu,dupa felul in care te priveste,intra in vorba cu tine, se tine dupa tine, te invita la suc sau la o plimbare si sta mai mult langa tine!tonguehappy