| mikaila a întrebat:

BUNA! am si eu o intrebare zisa din plictiseala :
Cum imi dau seama ca un baiat ma place?

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai dupa felul cum iti vorbeste, dupa cum te priveste, este usor sa iti dai seama, dar trebuie sa fi putin atenta, si ai sa observi...

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.
O intrebare nu trebuie postata din plictiseala, ci cerand ajutor in legatura cu ceva important, la care merita sa raspunzi.
Ok, fie...treaca,mearga.iti voi raspundetongue
Iti dai seama cand un baiat te place atunci cand iti face ochi dulci, vorbeste frumos, amabil cu tine...se comporta ca un adevarat gentleman...

xoxo.

| cary a răspuns:

In primul rand nu te scapa deloc din oci, "intamplarea" face sa fie cam pe unde esti si tu... vorbeste frumos cu tine, iti zambeste... te priveste fix, daca il analizezi putin. o sa iti dai seama crede-ma!

| hanry a răspuns:

Cred ca o sa-ti dai seama.

| mikaila explică:

Pai... e un baiat in clasa... e dragut big grin... la ora de optional ma cam bate la cap si mi-a facut odata cu ochiu ( si-a cam luat-o laughing )... colega mea de banca a zis ca il vede cum in timpul orelor se mai uita la mine... nu e posibil sa ma placa nu? poate asa e felul lui...big grin voi decideti ca eu nu stiu ce sa zic big grin