| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUwinking.
Am si eu o mica problema.Stiti ca vam mai povestit de baiatul de care imi placeoh go on.Desi suntem in aceiasi clasa nu am mai vorbit cu el de ceva vreme, iar azi a vorbit frumos cu mine. Ce as putea face sau mai degraba cum ma's putea baga in seama cu el ca sa par genu de fata mai matura si mai smekera oarecum, el este cam genul acela de smekeras si ii plac fetele tupeiste, eu nu as putea spune ca sunt prea tupeista. Voi ce parere aveti, cum ar trebui sa ma comport?

Fundita:*happy!

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Dacă te place, te place pentru ceea ce eşti nu pentru ceea ce vrei să pari. El fiindu-ţi coleg te cunoaşte. Chiar ai impresia că poţi să te prefaci fără să îşi dea seama? Fii tu însuţi.

| viceollaro a răspuns:

Vrei sa fi tupeista propune-i o partida de sex...si vezi ce zice... apoi iti vor veni idei cum sa il tii numai pentru tine