| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:*.
Am si eu o problema:l.
Stiti ca vam mai povestit de baiatul de care mi-a placut o lunga perioada de timp, de la o vreme nu am prea vorbit(suntem in aceiasi clasa). Saptamana asta a trebuit sa lucram pe grupe iar eu am picat cu el si inca cativa colegi in ora la un memondat mi-a pus mana pe picior si aproape toata ora ma tachionat, in pauza urmatoare tot a venit la mine si ma pipaitoh go on.
Voi ce parere aveti?
Nu inteleg ce vrea el sa imi demonstreze prin aceste fapteoh go on

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

Inseamna ca inca mai are interese fata de tine, dar nu se stie sigur ce contin aceste interese ale lui. Daca a fost doar pipaiala si fara vorba, atuncea clar vrea doar sa abordeze la tine, sa faca doar sex cu tine. Dar daca au fost si cateva vorbe dulci, inseamna ca este atras de tine si fizic si probabil si sufleteste. Incearca sa va mai vorbiti in privat, vezi ce-l duce capul si daca capul lui duce doar la pipaieli si alte lucruri sexuale, atuncea dragutro nu vrea decat sa se culce cu tine si nimic mai mult. Depinde de tine acum daca accepti sau nu, dar eu zic sa nu. Cauta-ti un baiat serios care sa puna si suflet. Pana la urma, o relatie e si mai frumoasa cand este si atractie sufleteasca, nu doar fizica.

3 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Nu, nu știm.

| MasterYoda a răspuns:

Luati-va o camera la hotel!

| Denisseq a răspuns:

Pai parerea mea este ca cine se tachineaza si se chinuie se iubesc. EU am trec prin aceeasi problema dar acum suntem impreuna. Parerea mea este ca doreste sa fiti impreuna MULT SUCCES