| Enigmă a întrebat:

As dori niste colinde. Cu toti stim plictisitoarele "Steaua sus rasare" "Trei pastori" "O ce veste" dar as dori ceva mai original. Multumesc! FUnda love struck

Răspuns Câştigător
| SayMeSayYou a răspuns:

Deci uite id meu si iti dau cate vrei dancing_in_the_rain1313
fundita daca se poate big grin

5 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

Trei crai de la rasarit. Mi se pare foarte frumoasa.

| darrio2007 a răspuns:

Sunt plictisitoare pentru tine. Dar fac parte din traditia noastra a romanilor.Deci original. Daca nu iti plac ale noastre asculta Jingle Bells etc.de la americani.

| xClementine a răspuns:

Pai noi am cantat la scoala Deck The Halls, Little Drummer Boy si What Child Is This. :] Sunt foarte frumoase si nu cred ca le-a mai auzit cineva. :]]

| Corina1325 a răspuns:

Colinde de Fuego, Ducu Berti- Pe podele de nuiele...