| Lipicii a întrebat:

As dori si eu un site unde pot vedea online episoadele de astazi [31.12.2011] din serialul Magicienii din Waverly Place.Multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| NuGasescUnNumeOriginal a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net/......dbfc2.html PS:Daca vrei si ep urmator(este cu traducere din engleza in romana dar sper ca nu-i nici o problema) http://www.desene-animate-online.net/......a199e.html

1 răspuns:
| darkveydar a răspuns:

L-am vazut este super! uite youtube.com/magicienii din waverly place