| PikachuLove a întrebat:

Ce cadou sa ii i-au de craciun unui baiat pe care il plac? Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

In afara de alocatie, poti sa-i dai un pupic si ceva ca amintire o foografie cu tine si un plus sau o masinuta

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

O cana cu un logo frumos, un mic breloc, un fular facut de tine.

| carla2010 a răspuns:

Ceva practic si util: daca sta mai mult de doua ore la calculator, zilnic, are nevoie de un scaun ergonomic, ca sa nu aiba probleme cu coloana. Iti recomand un magazin care livreaza la domiciliu: http://www.expert-scaune.ro/ Ce-ar fi sa se trezeasca la usa cu cadoul? La livrare dai numarul tau de telefon si cand ajung baietii il suni - hei deschide, usa, a venit mosul! Ei... asta da surpriza!

| rarepearls a răspuns:

O bratara, un parfum sau un ceas :-D

| alexandra095 a răspuns:

Poti sai dai o husa de telefon, si o felicitare, ciocolata, blugi, palarie