| fratik0suriii a întrebat:

Ce cadou ar trebui sa ii i au unui tip de Craciun pe care il plac?

Răspuns Câştigător
| Strumpfi a răspuns:

Pai ca tot a venit iarna! Ce zici de un fular sau o caciula haioasa? Poti foarte bine sa-i cumperi un ceas[sa nu intarzie la intalniribatting eyelashes] sau poti sa-l inviti tu sa mergeti impreuna la un film. Daca e gentleman, o sa plateasca el.
Succes cu baiatul ala!:*

4 răspunsuri:
| Papi171 a răspuns:

Un cadou dragut, cred eu, ar fi un CD cu trupa lui preferata. Este un bun mod de a-ti arata prietenia fata de el. Si sigur ii va placea. Succes!winking

| MihaiGe a răspuns:

Un parfum gen Dolce&Gabana.
Baftă!

| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Eu as zice mai intai sa il intrebi ce ii place... de ex:el spune ca ii place sportul.Tu te duci ii iei niste adidas, trening...mai bine il intrebi (parerea mea)

| Allleeeeeeeee a răspuns:

Eu zic sa-i dai o bluza haioasa, cu ceva spiridus pe el blushing asa de Craaciun :-x kiss!
Funda?puppy dog eyes