| Lora8888 a întrebat:

Cum e mai frumos un baiat, cu burtica sau fara? Voua cum va place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba aia

"bărbatul fără burta e precum casa fără balcon"... Asa ca... laughing

39 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns (pentru DarthNiger):

Am înțeles dar mi-ai dat reply și mi-ai zis de fete că de la nu știu ce înălține sunt înalte când eu n-am menționat nimic de așa ceva, sau doar ai greșit când ai dat reply?

| DarthNiger a răspuns (pentru Adry05):

Probabil a fost din greseala.

| aXy99 a răspuns (pentru DarthNiger):

Tu chiar nu ai inteles ce te-am intrebat?
Cand zici slab te referi ca are o cantitate scazuta de grasime sau o cantitate scazuta de masa musculara? Sau ambele? La 10% grasime corporala esti foarte slab, dar daca ai masa musculara dezvoltata vei arata foarte bine, iti vor fi vizibile anumite striatii, muschii drepti abdominali (asa zisele patratelele in limbaj popular), vascularizarea proeminenta etc.
PS: Aveam si eu imaginea aia ca poza de profil la messenger acum 10-11 ani laughing

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Tu ce inaltime ai?

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Curiosi sunteti copii

| DarthNiger a răspuns (pentru aXy99):

Cand zic slab ma refer la o persoana cu cantitate scazuta de grasime, nu masa musculara.

| aXy99 a răspuns (pentru DarthNiger):

Forma corpului e data de muschi, nu de grasime. Grasimea atarna, nu are o forma. Nici gras, nici slab, dar cu masa musculara cum sa stea?

| DarthNiger a răspuns (pentru aXy99):

De asemenea imaginea asta am avut-o si eu pe messenger tot cam acum 10 ani iar pe TPU o am cam de vreo 5-6 ani insa mi-e lene sa caut alta sa o schimb sincer sa fiu.

| acerr a răspuns:

Hmmm
cum e fata mai frumoasa cu burta sau abdomen plat? esti comic