| A98 a întrebat:

Fetelor! Voua ce va place la un baiat cum va place sa fie?

3 răspunsuri:
| Maraa a răspuns:

In primul rand pentru mine aspectul fizic conteaza mai putin decat partea din interior! Trebuie sa iubesti cu inima si sa te uiti la sufletul si inima persoanei respective! Sa imi cunoasca sentimentele, sa fim amadoi de acord in anumite privinte sa ma sustina cand am nevoie etc.El ar trebui sa se implice cu totul intr-o relatie, sa pune suflet si nu il ultimul rand sa aiba incredere in mine! O relatie dupa cum stim se bazeaza pe incredere si iubire! Bani interesele formele nu ajuta la nimic!

| AcrossTheSky a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea.
bun.
ceea ce imi place la un baiat : daca re ochii albastriibatting eyelashes si sa aiba simtul umorului.
cum mi-ar placea sa fie baiatul : pai sa asculte cum cant la pian si sa-mi spuna ca eu cant foarte frumos si ca-i aminteste de bunica lui cantand laughing.si sa fie amuzantbatting eyelashes
tie cum ti-ar placea sa fie tipul? ma refer la personalitate!

| euanonim16 a răspuns:

Inteligent,frumos,inalt,vorbaret.etc...