| nimeninmn12 a întrebat:

Bună TPU, cum îți poți da seama că un băiat vrea de la tine doar...?

Răspuns Câştigător
| Cybele a răspuns:

Dacă e mare vrajitor si il duce capul nu iti vei da seama niciodata.
Dar de cele mai multe ori baietii care vor doar sex nu se vor afisa cu tine in public, iti vor cere sex foarte repede, nu vor vrea sa petreaca timp cu tine doar daca este vorba de sex, nu iti vor vorbi de familie, nu te va prezenta prietenilor

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intrebi omul, daca vezi ca da din nas si se uita peste tot minte

| Mosotti a răspuns:

Nu iti dai seama, ca te va minti frumos, insa si daca vrea doar..., o sa te simti si tu bine, nu doar el, deci oricum ai da-o nu pierzi nimic.

| cristimihailov a răspuns:

Toti vrem asta.
Nu e nevoie sa intrebi.

| Yuoia a răspuns:

In general toti baietii vor doar...
Intreaba cum iti poti da seama ca vrea sa se casatoreasca cu tine.

| InOrOut a răspuns (pentru Yuoia):

Sunt si care nu vor doar? Aia sunt gay.

| nimeninmn12 explică (pentru InOrOut):

Înseamnă că nu ai avut niciodată o relație normală.

| xXVranceaXx a răspuns:

Bărbații sunt niște ființe capabile de orice lucru
Încearcă să fii mai senzuală și trebuie să ai curaj în chestiile pe care le faci. Logic că îl întrebi cum să fie pe placul lui

| Lamar a răspuns:

Prin felul lui de a se comporta cu tine inainte si dupa "doar".

| kinkylady a răspuns:

Daca nu te cere de nevasta, ce altceva crezi ca vrea de la tine?
Chiar daca pare,, lapte si miere'' intr-un final tot acolo se ajunge.
Punem pariu?
La multi ani si love for all.