| petruta a întrebat:

Buna TPU dau funda pentru aceasta intrebarea.Stiti ca este acea emisiune in fiecare sambata da la ora 8:30 si pe data de 9 apriile a dat un episod cu salam la spalatorie si canta acel om si vreau si eu melodia aceea in care zice,, salam pa regeton pa" apoi zicea,, sia luat salam odata masina decapotata" si la urma cu alina fata aia.Bine ca acesta nu este tot cantecul si vreau si eu melodia sa o dowlandez fara videoclip.

Răspuns Câştigător
| ILoveVampires a răspuns:

In puii mei -se numeste emisiunea.

6 răspunsuri:
| Satisfaction a răspuns:

In puii mei cu Mihai Bendeac

| petruta explică:

Pai stiu melodia da cum so dowlandez?

| Marina_4164 a răspuns:

Se numeste In Puii Mei este cu Mihai Bendeac cred ca asta este melodia

http://www.youtube.com/watch?v=J9Ny8o372DQ&feature=player_embedded#at=84

| guesswho10 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kOFMt2gv71g -In puii mei este emisiunea pe Prima Tv