| iuby a întrebat:

de 1aprilie vreau sa ii fac o farsa prietenului meu(stau cu el de 2 ani). Dati-mi si mie idei...nici prea rautacioasa sa fie farsa ca e umpica cam suparacios! dau fundita pentru. cea mai amuzanta farsa tongue

3 răspunsuri:
| Optimus7 a răspuns:

Iti faci un id de fata si incerci sa te dai la el pe mess. Si cand iti va cere nr de telefon sau il dai tu. Cand iti va da bip va vedea ca esti u.

| Smokaraieee a răspuns:

Zii ca ai ramas insarcinata si la modu "iubitubatting eyelashes" laughing...sau suna'l si zii ca te'a muscat cainele laughing si ca esti la spital ...sau zii ca vrei sa te desparti de el rolling on the floor! O zi buna

| bombănucleară a răspuns:

Ce ar fi daca ai pune frisca sub perna si cand o sa se puna pe ea...