| MeGustaSiempreTu a întrebat:

BUna TPU! De cand a inceput anul m-am imprietenit cu un baiat.Suntem foarte buni prieteni.Saptamana trecuta la Balul Bobocilor m-a luat la dans si am dansat impreuna toata noaptea.Ieri am venit impreuna de la liceu si am stat putin pe afara.Nu se simtea bine (sufleteste vorbind) si eu l-am ascultat.La un moment dat, ne-am ridicat amandoi si el m-a luat in brate.A zis ca simtea nevoia sa ma I-a in brate.Eu tin la el chiar mult. Intrebarea este : Ma place? Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Apostol_Georgiana_2001 a răspuns:

Păi da... se vede că are încredere în tine şi contează pe sprijinul tău big grin te-a luat în braţe... şi dacă a spus că chiar are nevoie big grin big grin big grin da

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cred ca nici tu nu ai lua in brate ceva ce nu iti place. Asadar, el te place, dar nu inteleg, de ce nu te-a sarutat: inca nu este capabil de asa ceva?

| MeGustaSiempreTu explică (pentru neutrino):

E genul mai timid.Nu-i place sa grabeasca lucrurile.laughing

| neutrino a răspuns (pentru MeGustaSiempreTu):

Tine minte acest raspuns al tau, candva vei rade foarte mult recitandu-l!

| cookie01 a răspuns:

Nici nu trebuie sa grabiti lucrurile. S-ar putea sa te placa. Mai petreceti timp impreuna si daca e sa fie ceva, va veni de le sine, din partea amandurora.

| Kumiko19 a răspuns:

Ce frumos incepe relatia voastra. Da, te place.

| Pasat_Ilie_1994 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-l intrebi acest lucru.
Se prea poate a te place.