| valutzza a întrebat:

Buna TPU.deci.unui baiat i-a placut mai demult de mine dar mie nu imi placea de el.si acum imi place mie de el dar lui nu stiu daca ii mai place de mine...cred ca ma mai place dar nu st cat de mult.si as vrea sa imi spuneti si mie cum as putea sa ii marturisesc ca il plac. dar sa nu fie asa direct...si sa nu fie gen :"TE IUBEESC" adica ceva mai .simplu.sa nu ma creada cine stie km.va roog. dau si funda si voot. aa si am 12 ani.ca sa stiiti.

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Doamne iubirea mea esti prea tanara pentru asta de ce nu mai astepti putin ai tot timpul din lume Offffffff mama nu te indragosti de acumDumnezeu fie cu tine sa-ti lumineze mintea

| ELLSSA a răspuns:

Of!
Doar la 12 ani ti se poate intampla asa ceva...

| OnutzZa_2537 a răspuns:

Deci mi s`a intamplat la fel big grin
sh am reluat discutzia cu el...l`am intrebat pe mess de cine ii place sh el a zis ca de o fta...iar pan la urma am jukt apv sh mi-a marturisit ca eu st norocoasa!
dar fi sigura ca chiar il plaki inainte sa iti pui sentimentele pe tavawinking

| ZuZaaTha a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Acum depinde daca are o prietena. daca nu...e ff simplu, il suni sau vb pe mess si ii zica trebuie sa te duci in oras cu prietena ta si cu iubitul ei si il intrbi daca ar vrea sa mearga cu tine ca sa nu stai sa te uiti pe pereti,(il ei pe el cu tine drept companie)si apoi te descurci...

Bafta!