| anonim_4396 a întrebat:

Este ziua verisorei mele si nu stiu ce mesaj sa ii scriu si nici nu am nicio poza cu ea! Ma puteti ajuta cu un mesaj? Am uitat sa mai precizez ceva am fost colege timp de 7ani si in acesti ani au existat multe certuri dar am iertato dar s-a invatat de acum! Am un an de cand nu mai vobesc cu ea! Ma puteti ajuta! Fundita cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| wizzkid a răspuns:

Heii! ce faci? cum mai esti?
stii de ce sunt aici nu?
da normal ca stii, e ziua ta

| ElMaestro a răspuns:

Spune-i să vă întâlniţi să-i dai un cadou. Dă-i şi tu o brăţară.

| MadalinaMaria1995 a răspuns:

Draga verisoara,
Ti-am trimis aceasta scrisoare sa iti urez un mare "La multi ani"! Imi este dor de tine si mi-ar placea sa ne revedem cat mai curand sa facem toate nebuniile care le-am facut impreuna in trecut.Sa ne cumparam inghetata preferata si sa mergem in locul nostru preferat.

Cu drag,
tu