| LoveYouPdi a întrebat:

Buna,TPU! Dau Funda!
Azi e ziua unei colege de-ale mele,iar eu n-am putut sa merg la scoala din motive de sanatate... ceilalti colegi nu si-au amintit de ziua ei si ea e tare suparata,asa ca as vrea sa-i fac o poza(un colaj, ceva frumos), dar as vrea sa-i scriu ceva in poza legat de ziua ei..si un mesaj ceva frumos sa fie legat si de colegii care nu si-au amintit, ca de fapt nu ii sunt prieteni adevarati, care sa-i atinga si pe ei!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Buna,
Cel mai bine ar fi tu sa-i scrii ceva din suflet, ceva frumos, dar nu bate apropouri la colegii care nu l-au felicitat, pentru ca atunci mai mult o intristezi.

| LoveYouPdi explică (pentru evenso):

Stiu.m-am gandit si la asta, dar si ea e suparata pe ei, de aia vreau sa-i fac sa-si aminteasca si sa-si ceara scuze...

| evenso a răspuns (pentru LoveYouPdi):

Tu vrei sa feliciti sau sa intorci cutitul in rana?

| LoveYouPdi explică (pentru evenso):

Bine.daca nu ma poti ajuta..las-o balta! Oricum tu nu stii ce s-a intamplat asa ca lasa...Nu o sa intorc nici un cutit in nici o rana, o cunosc si s-ar simti mai bine!

| evenso a răspuns (pentru LoveYouPdi):

Te-am ajutat cu un sfat, tu faci exact ce vrei.