| RedAppLe a întrebat:

Buna TPU.Maine este ziua tatalui meu si nu stiu ce pot sa ii cumpar...Niste idei? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Ii poti cumpara o cravata, o camasa, o pereche de pantofi, un ceas, un parfum, o pereche de manusi, un fular sau o curea :D uita-te si pe aici poate iti vine vreo idee

http://www.cadouri.ro/cadouri-pentru-barbati/

3 răspunsuri:
| Liptonel a răspuns:

Eu cumpar multe cadouri de la Janette, Ii poti lua un CALUT ceva, cred ca il va simboliza ( puternic ) big grin

| MarinaMrn a răspuns:

Pai depinde ce bani ai... poti sa ii cumperi un parfum sau un ceas si un tricou de firma

| AdyForLife a răspuns:

Gusturile nu se dar ar fi mai bine sa ii iei un parfum, o haina, o perechie de pantofi adidasi. Pana la urma gestul conteazawinking