| Emy52 a întrebat:

Bună TPU!
Ofer fundiță!
Mă poate ajuta cineva să găsesc volumul 2, continuarea cărții: RUMINI, începutul aventurilor?
As vrea sa o cumpăr pentru fratele meu de ziua lui pentru că i-a plăcut mult primul volum. Dacă puteți aștept și câteva linkuri

Răspuns Câştigător
| RoxanaIoana108 a răspuns:

Buna! Daca nu ai gasit o pe libris sau carturesti înseamnă ca nu au fost traduse celelalte volume momentan!
Zi frumoasă îți doresc!

4 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns (pentru carevaescu):

Ah, stai. Scuze. Nu e ce cautai. Dar nu cred ca au fost traduse celelalte volume pana acum.

| Emy52 explică (pentru carevaescu):

Da, este primul volum. Te rog mult dacă găsești celelalte volume sa atașezi linkurile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emy52):

Este numai o singura carte.