| velo a întrebat:

Buna TPU sunt insarcinata in 5 saptamani si aseara am visat ca sunt insarcinata si o prietena la fel adica amandoua insarcinate... oare ce vrea sa insemne e ceva grav sunt speriata.multumesc

Răspuns Câştigător
| Loredana_4793 a răspuns:

Visul, ca urmare, este un produs al tau. Este firesc sa spuna multe lucruri despre tine. Este o manifestare a inconstientului, insa nu este o manifestare pura a inconstientului, ci una care este filtrata la randul ei.
E subconstientul tau care lucreaza.Iti e un pic teama, cred, de ce va urma in evolutia sarcinii si de asta ai visat asa, dar nu are nicio semnificatie, stai linistita.
Sarcina usoara si sa faci un bebe sanatos si frumos. Te pup!

7 răspunsuri:
| ines a răspuns:

E doar un vis nu are de ce sa te speri sarcina usoara.

| TeoPT a răspuns:

Pai, daca iti doresti acea sarcina, nu e nimic. Visul e cauzat de stresul si atentia acordata acestui aspect. Daca nu iti doresti aceasta sarcina, adica daca esti vreo pustoaica care s-a culcat cu "iubitul" ei.stim cu totii ce se va intampla.sad

| Sallatiny a răspuns:

Nu crede in vise, visele vin de la deavol.Va fi cum va vrea Dumnezeu, dar nu te speria, El vrea doar bine.happy

| Pământul a răspuns:

Visele nu inseamna nimic. Sunt doar vise.

| sweety_9492 a răspuns:

Visezi pentru ca si in subconstientul tau te gandesti la asta si esti intr-un fel sau altul ingrijorata sa fie bine.eu niciodat nu am tinut cont de vise dimineata le si uit cum deschid ochii.nu te mai gandi si u o sa vezi ca o sa fie bine sarcina usoara imi doresc sa te ajung din urama si eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha, cu visele astea, voi credeti ca se intampla ce zic visele, nu-ti mai face griji ca nu e nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica amandoi copii au acelasi tata.sant frati.