| MaraMadalina1888 a întrebat:

Deci,eu si prietena mea cea mai buna am avut acelasi vis, se făcea că în visul ei muream eu, iar în visul meu a murit ea ...ambele plângeam în hohote si nimeni nu ne baga in seama, parca nimănui nu-i pasa, amândouă am visat ca eram pe o câmpie.Iar acum cateva zile am simtit ca cineva ne atinge pe spate chiar dacă nu era nimeni. Ce vrea sa însemne asta, acelasi vis? Fix la fel si exact in acelasi loc. Care sa fie șansele pentru o coincidență asa mare?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că vă iubiți una pe alta și ați coumnicat prin biocâmp în timpul nopții.