| Ðσℓℓɴιηנα a întrebat:

Buna TPUhappy Sunt putin cam zapacita, derutata.Ma simt ciudatstraight face.M-am cuplat ieri cu unul de 20 de ani, iar eu numai luna viitoare fac 14straight face. Si nu stiu adica..ma simt ciudat, e cam suspect. Adica ne-am vazut pentru prima data alataieri, la patinoar. Am fost alaltaieri cu varamea si cu prietenul ei la patinoar, ei se dadeau iar eu ma uitam la ei big grin. El mi-a zis ca l-a intrebat pe prietenul verisoarei mele, daca nu are nr meu de tel, si a zis ca nu. Ieri am mers tot la patinoar, pentru ca verisoara mea sa se intalneasca, cu prietenul ei, si pe urma am mers la un pub din zona. A venit si cel de 20 de ani si inca un tip de 24 de ani happy. L-am tot vazut ca se uita la mine, dar nu am zis nimic. Dupa ce a plecat cel de 24 de ani, a venit mai spre mine m-a luat in brate apoi a incercat sa ma sarute, dar eu i-am zis scuze, nu cedez usor. Cam vreo ora am stat in bratele lui. Dupa aceea, am mers la patinoar, unde lucreaza si el si prietenul verisoarei mele. In fine, am ajuns sa ma sarut eu cu cel de 20 de ani. Nu stiu... adica, atunci cand eram in pub mi-a zis o sa incerc sa te protejez cat de mult pot, iar eu i-am zis nu face promisiuni pe care nu le poti tine, dupa care m-a intrebat, de ce nu-i acord o sansa [asta era inainte sa iesim din pub], ca el doar de o sansa are nevoie. Apoi aseara l-am intrebat la telefon ce a vazut la mine, si a zis ca nu are cuvinte sa explice, ca nici el nu stie. La faza asta m-am simtit chiar prost.
Intrebarile mele sunt :
1. Ce vrea de la mine, avand in vedere ca el vrea o relatie serioasa?
2. Ce a vrut sa zica prin numai de o sansa are nevoie?
3. M-a invitat ca dupa scoala sa vin la el acasastraight face. Sunt cam paranoica in legatura ce s-ar putea intampla. Ar fi mai bine sa ma despart de el, nu?
Scuze ca am scris atat de mult big grin.

38 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi din câte să vede asta vrei şi tu,să te F**Ă! Dar ţi-e frică, poate te lasă, dacă nu te-ar lăsa...Tu ai zis-o mai sus! ce gândeşti, ah, are 20 de ani, are experienţă, mă duce-n paradis, orgasme multiple...iar tu ai examen de dat în câteva luni! Vai mama ta!

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru onasis1961):

Nu, nu vreau. Am varsta prea frageda ca sa imi stea gandul la pla. Sunt constienta de examene straight face

| GoldVali a răspuns (pentru onasis1961):

Asa e Onasis. Fata de fapt vrea de nu mai poate si lumea tot se chinuie s-o scape de placeriwinking

| onasis1961 a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Bravo ţie! Atunci nu-l băga-n seamă şi găseşte unul apropiat de vârstă să-ţi poţi trăi adolescenţa cu adevărat! Să fi iubită maxim!

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru GoldVali):

NU. Nu vreau. Dar in fine. Credeti ce vretistraight face

| anss23 a răspuns:

Cred ca stii si tu ca cel mai bine ar fi sa te desparti de el, in niciun caz nu te duce singura maine la el acasa.Ai intuit bine, cred ca el vrea doar sa profite de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Horanhugsme a răspuns:

Nu,nu vrea o relatie serioasa + ca frate ai 14 ani ce vrei sa te creasca el?
Daca vrei copil du-te acasa la el.
Ti-a zis tbx si tu deja erai acolo pe jos topita + tu o crezi pe var-ta? Daca te minte?
Trebuie sa te desparti de el pentru binele tau.
(Oricum daca te duci la el ai grija)
Succes!

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru Horanhugsme):

Nu eram topita, chiar asta voiam sa zic, ca nu ma misca, cuvintele lui. Si ma rog cand a ziso prima oara in contextul ala... Mi-am cam dat seama de ce vrea. Oricum nu am de gand sa merg la el, inca mi se pare suspect. Si varamea nu minte, imi zice orice indiferent daca imi convine sau nu. Suntem foarte apropiate. Poate ca el a mintit-o... Nu prea am incredere, si in plus intr-o relatie serioasa conteaza increderea.

| Horanhugsme a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Vezi ai grija ca poate, peste o luna vedem o intrebare unde ne intrebi(ce ciudat sunalaughing)daca sa tii copilulhappy

| Horanhugsme a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Ah...si el stie cati ani ai?

| CristinaElena96 a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Nu face greseala asta. Daca s-a uitat unul de 20 de ani la tine probabil ca esti frumusica, dar ar fi bine sa-ti cauti un prieten mai mic, deoarece in viziunea lui esti o copila caruia vrea doar sa i-o traga si apoi sa se laude cu lucrul asta.Ar trebui sa-ti dea de gandit ca te-a luat in brate si a venit la tine doar dupa ce a plecat cel de 24 de ani, asa ca ai grija.Cunosc relatii care au mers bine cu diferente mari, dar nu se comportau asa.Succes:*!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Stai cuminte, poate te vrea doar pe lista lui. Daca el zice ca eserios sa te astepte pana faci 23 ani si sa auzi ce-ti spune.

| HellGirl666 a răspuns:

*facepalm*. Pe bune? Dacă aș fi în locul tău, i-aș da papucii tipului, fără să clipesc + un picior direct la locul sensibil. Găsește-ți pe cineva de vârstă tawinking, e mult mai bine.

| WholeWorld a răspuns:

1. Vrajeli oh go on Ca sa te convinga.
2. Poate e proxent...Tu ce crezi?
3.Are 20 de ani si tu 14...Sigur vrea sa faca sex. Dupa ce-ai spus tu mai sus... felul in care s-a dat la tinelaughing
Zic sa te desparti de el happy cat mai repede.

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru WholeWorld):

M-am gandit si daca o fi proxenet, doar ca versioara mea a zis ca e de treaba, e sufletist, si sufera cand se desparte de cineva, si ca nu suporta bataia de joc. Parca m-am linistit, dar totusi nu am incredere...

| mel24 a răspuns:

Da ar fi mai bine sa te desparti de el cat mai repede ca vrea doar sa ti-o traga! scuze limbajul stiu ca ai 14 ani!

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru mel24):

Cam de asta mi-e putin frica, ma fwte si pleacarolling on the floor

| mel24 a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Pai cam asta vor toti baietii in ziua de azi, dar tinand cont de diferenta de varsta dintre voi doi si de faptul ca il cunosti de foarte putin timp, evita orice situatie de a ramane singura cu el!

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru mel24):

Asta si vreau laughing Sa evit situatiile de genul ala. In plus, dupa ce m-a invitat al el acasa mi-a zis tbx. Mda ma iubeste cand vrea sa obtina cevarolling on the floor. Da e ciudat, adica el are bani de cwrve de vrea o relatie serioasa. In plus e independent, s-a certat cu familia, si a pornit de la 0 happy

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Dupa cwrve, in loc de "de" era "dar" am scris eu repede.

| mel24 a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Atunci du-l si tu cu vorba mai mult timp si vezi ce zice si cum reactioneaza cand vede ca refuzi sa ramai singura cu el! daca ii vin dracii atunci lasa-l! :rolling on the floor

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru mel24):

rolling on the floor)))

| GoldVali a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Dupa cum te distreaza ideea cred ca de fapt te lauzi pe aici, nu ca ti-e frica big grin

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru GoldVali):

Nu ma distreaza tongue. Dar ma tot gandesc oare s-a comportat atat de frumos numai ca sa obtina cevastraight face

| SoloPC a răspuns:

Da e adevarat e mai bine sa te desparti de el. poate ca el te-a vazut buna la modul (cur si alte cuvinte) si daca te-a invitat la el acasa se stie ce ar vrea sa faca...

| pcsick a răspuns:

Cata prostieee! whoa...

| Ady2098 a răspuns:

Buna.Ori vrea ceva serios, ceea ce nu prea cred avand in vedere ca tu ai aproape 14 si el 20.Nu te-as sfatui sa mergi la el acasa, poate ca va incerca sa te convinga sa faci sex cu el sau cine stie ce alte tampenii care ii trec prin mintea lui boldnava. Daca vrei sa mergi la el du-te cu cineva(prieten/a ceva)ca daca esti cu cineva nu are ce sa-ti faca.Nu te-as sfatui sa mergi cu el.Mai cunoaste-l si apoi vezi daca merita sau nu.Bafta!

| KarinuTzaa a răspuns:

Auzi...Scuze...Dar eu in locul tau nu as lua chestia asta in ras deoarece baiatul acela poate fi un pervers care atrage fete de 14-15 ani si le ia putin in brate le pupa alea alea si dupa zice ceva gen:
-Dupa scoala sa vii pe la mine ca vreau sa ne cunoastem mai bine.
Si asa incepe o,, frumoasa poveste de dragoste".
Good luck!

| Annayra2001 a răspuns:

Draguta : 1. Vrea ce vor toti barbatii daca ma intelegi...big grin
2.Inseamna ca numai 1 sansa ii trebuuie sa-ti demonstreze ca te iubeste 3. DA, CATEGORIG!

| unumh a răspuns:

Wow, ce repede se misca. Sunt curios sa aflu deznodamantul. Evita-l daca nu vrei sa suferi mai tarziu!

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru unumh):

Mda am incercat sa-l evit azi, si mi-a zis ca o sa incerce sa invete saritura de la etajul 5straight face.

| MadutSsSa a răspuns:

Buna. Poate vrea ceva serios, dar nu cred tinand cont de diferenta de varsta si de faptul ca abia v-ati cunoscut. Nu crede tot ce iti spune. Si daca te duci la el nu te duce singura. Si totusi gaseste pe cineva mai de varsta ta, cam ar trebui sa te desparti de el. Sfatul meu. happybig grin

| zuz02 a răspuns:

3. Categoric nu. Nu ai ce sa cauti la el acasa singura. Nu cred ca e necesar sa te desparti de el atata timp cat nu intrece limita. Limita pe care trebuie sa ti-o impui tu.
2. Printr-o sansa vrea sa incerce sa te cucereasca. Adica sa te vrajeasca si sa te ia de fraiera pentru ca nu ai atata experienta ca el, sau sa iti demonstreze ca vrea o relatie serioasa.
1. Nu ai de unde sa stii doar dupa doua zile ca vrea ceva serios de la tine. La 20 ani este tinerel baiatul si inca ii arde de jocuri.
Deci, daca iti place cu adevarat de el tu impui limitele, iar daca iti da impresia ca e doar o joaca pentru el sau trece limitele, scapi de el.

| DoinaV a răspuns:

Sti deja raspunsul! Punandu-ti intrebarea, ai dat si raspunsul.
Nu te lasa atat de usor, vei deveni o victima tinand cont de varsta ta.
Atractia fizica nu inseamna iubire si este prematur sa te gandesti la o relatie serioasa.

| BeatriceSt a răspuns:

Sigur nu are intentii bune, dar ai putea sa ii spui ca vreti sa va despartiti ca sa va mai cunoasteti inainte de a avea o relatie. Iar daca nu renunta ai putea sa ii dai o sansa. In orice caz nu ceda usor!

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru BeatriceSt):

Nu cedez usor tongue. L-am refuzat sa ma sarute in pub de 6 ori, apoi cand am iesit mi-a zis sa-l iau de mana si i-am zis pentru ce, a zis lasa laughing). La patinoar la fel laughing). S-a aplecat sa ma sarute [pentru ca era pe patine] de 2-3 ori si l-am refuzat. Apoi a venit din spatele meu m-a luat in brate, l-am luat si eu in brate, am inceput sa ne uitam unul la altul. M-a ridicat, i-am zis sa ma lase jos. Apoi eram nasuc in nasuc, si mi-a zis ma saruti cand esti pregatita. Am inceput sa rad, m-a intrebat de ce razi, si l-am sarutat laughing