| adryana01 a întrebat:

Buna TPU vreau sa ma ajutati cu ceva. M-am indragostit de cumnatul meu (sotul surorii mele) si el s-a indragostit de mine, iar intr-un moment de ratacire am facut dragoste.Sora mea a inceput sa simta ca el nu o mai iubesti si ca ar putea avea pe alta, eail iubeste foarte mult si ar fi distrusa sa afle ca el are pe alta. Ea are cea mai mare incredere in mine si gaseste in mine cel mai mare sprijin al ei lucru care ma face sa ma simt vinovata. Spuneti-mi ce sa fac! dau funda raspunsului folositor

20 răspunsuri:
| temugin a răspuns:

Tine secretul si incearca sa nu mai ai de-a face cu cumnatul

| chibiusa a răspuns:

B I T C H!

| Mann02 a răspuns:

Frumos din partea ta happy sa tradezi increderea surorii tale, o sa trebuiasca sa platesti chestia asta, chiar daca nu o sa afle sora ta poate o sa suferi mult cand o sa realizezi ce i-ai facut, si asta e doar o modalitate, exista si altele daca esti genul de persoana caruia nu ii pasa, ceva o sa ti se intaple... actiune si reactiune happy

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru chibiusa):

Nici eu n-o spuneam mai bine ca tine laughing
bravo!

| Leon a răspuns:

Moment de ratacire, pe bune penala rau faza, i-ati facut-o urat de tot. Gandeste-te ca e cel care a facut sex cu sora ta apoi face cu tine, e aceeasi persoana. Mi-e scarba de ce aud, vb la modul cel mai serios.

| sabin89 a răspuns:

Cum ar zice jupân Dumitrache: Ale tineretii valuri! Nu, nu-i de gluma. Gandeste-te cum ar fi sa ramai insarcinata, si sora ta la fel. Ce rude ar fi copiii aia? Acelasi tata si mamele surori. Trebuie sa pui capat complet acestei relatii. Eventual muta-te in alta localitate. Oricum, gaseste-ti un iubit si pe el scoate-ti-l definitiv din minte si din inima. Ai auzit de oameni care s-au lasat de fumat, de droguri sau de alte lucruri. Si tu poti face asta. Si trebuie sa o faci acum.

| pwp a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat, spune-i surorii tale. E dureros. dar. e mai bine asa decat sa o mintiti in continuare.
Dar daca doar esti indragostita pe moment de el..ar fi bine sa terminati si sa va prefaceti ca nu s-a intamplat nimic.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ai cam pus-o la faza asta.
Indrăgostită cică. de ce nu spui că te-a mâncat intre picioare, te-a scarpinat si apoi vii cu pretexte ca erai indragostita de el. Vai, vai, rusine tie.
Dacă află sora ta iti doresc simți furia ei.

| littleblackgirl a răspuns:

Nu este deloc bine si frumos ceea ce ai facut. Este propria ta sora, nu cred ca ti-ar fi facut la fel.
Cel mai bine este sa ai o discutie privata cu sora ta, si sa ii spui dar cand nu este cumnatul de fata, pentru ca ar putea avea o reactie destul de urata. In calitate de sora a ei, trebuie sa ii spui, merita macar asta. Nu ar avea rost sa duca o casnicie asa, daca zici ca el nici nu o mai iubeste.

| pisoias a răspuns:

Daca-i cu dedicatie pentru 1 Aprilie e o. k., dar daca chiar s-a intamplat asa ceva e jale.

| harciog a răspuns:

Iti interpelezi surioara care are atita incredere in tine si;-Auzi draga, m-a mincat putin in scoica si, dupa pilda biblica in care crezi, acea cu ajutati aproapele, m-am gindit ca nu ai face atita caz pentru o fapta crestineasca, asa ca mi-am permis sa-l rog sa ma scarpine putin. O sa ai cistig de cauza, vei ramine si cu sotul ei si cu tot ce au facut impreuna pentru ca va cadea intr-o boala mintala iremediabila.

| tym66 a răspuns:

Esti asa cum a spus chibiusa... ce mai vrei sa faci acum? to late!

| DNSK a răspuns:

Capu face capu trage, sau cum iti asterni asa dormi! ma mir k ai remuscari. eu nu inteleg de ce cautati soltutii la rezolvarile problemelor in loc sa ocoliti problemele! din moment ce ti cumnat, asta inseamna k el e al cuiva. si nu oricui, e sora ta, sange din sange! nu poate exista o tradare mai mare k asta! u k u, da el? pai de afla sora ta il lasa direct! daca cu tine o facut asa, cum face atunci cu altele? mah tot ma mir de ce aud in fiecare zi de la voi..atata naivitate, prostie n-am mai vazut! u ai intrat, u iesi, nu cere consiliere pe TPU! cine crezi ca o sa o ajute pe sora ta sa treaca peste incident? k o data si o data tot o sa afle. bv tie, sper sa fii mandra de asta! asta e o lectie de viata ce trebuie bagata in tartacuta ta! invata din greseli si nu le mai comite in viitor

| NeneaGogu a răspuns:

Se vede ca este 1 Apriliewinking

| byanca01 a răspuns:

Ar trebui sa termini aceasta relatie pt.ca ii faci rau surorii tale care tine la tine sia are incredere in tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru chibiusa):

Bine că ai spus-o tu în locul meu. Mare și lat.
Vai de capu' meu, că înnebunesc când citesc dintr-astea.
NU te pot, și nu nici nu te voi menaja. Niciun pic.
,, Moment de rătăcire'', tu? Ce momentu' naibii? Așa rătăciți ați fost că nu v-ați mai găsit nici creieru'?
Sărmana femeie, înconjurată de niște perfizi. Mama voastră de...indivizi fără caracter. Sper că v-a picat bine,, dragostea'' aia libidinoasă.
Dacă sunteți așa de-n călduri după toți și toate, nu vă mai căsătoriți, măi. Rămâneți celibatari și zburați din floare în floare până vă dor toate articulațiile. Să vă bateți joc de OM în halul ăsta...Sora ta... TUUU. Păi vine imediat apocalipsa pe noi, măi, cu toată scabrozitatea asta împuțită. Mă băgați în depresie.

Și mai sper sincer, totuși, că ți-ai bătut joc de noi, așa, de 1 aprilie, postând întrebarea asta.

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti simpatica cand injuri crestineste.laughing Vezi ca in caz de apocalipsa am un buncar care face fata, ai un loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Mda. Izbucnirea mea nu a fost tocmai una dintre cele mai creștinești, însă a fost necesară, cu toate acestea. Fetei îi trebuiesc o scuturare sănătoasă și vreo două palme zdravene.
Dacă situația aceasta lamentabilă e adevăratul status quo, atunci ea are nevoie de pocăință sinceră și iertare (poate mi se pare mie, dar nu pare a da impresia că are prea multe mustrări de conștiință...doar așa, un oarece sentiment vag de vinovăție). Însă eu personal nu sunt în măsură să îi ofer așa ceva.

Și mersi pentru locul rezervat din buncăr. lol.

| sdfsdfsd a răspuns:

Mai cunosc eu pe una asa, culmea ca o cheama Adriana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata sa mai scrii!