| Janny11 a întrebat:

Buna tuturor, am nevoie de niste idei. Sunt in strainatate si vreau sa ma duc la sora mea (mai mare) de ziua ei ca si surpriza "deci ea nu stie". Asadar nu stiu cum sa imi fac aparitia acolo as vrea vreo idee draguta, tin sa precizez ca de la aeroport ma va lua sotul ei.

3 răspunsuri:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Adu-i vreo doi Chippendales, o sa fie o surpriza serioasa, mai ales ca va ia sotul ei de la aeroport big grin

| sierra1 a răspuns:

"surpriza deci ea nu stie"... de la aeroport ma va lua sotul ei."

elementul surpriză s-a dus!