| anonim_4396 a întrebat:

HEY TPUwinking in 48 de ore este ziua sora-mii si nu stiu exact ce sa ii iau, am cateva idei bune dar vreau si altceva.
Voi ce sugerati?
( P.S. apropo este deja casatorita, iar sotul ei este plecat in afara )

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Poti sa ii cumperi o bluza foarte frumoasa alaturi de o ciocolata, un buchet de flori, un parfum care stii ca ii place ei, un inel, un lantisor/colier. Poti sa ii cumperi toate astea daca ai multi bani, sau doar unul, sau poti sa alegi cateva din ele si sa i le cumperi, nu neaparat pe toate, faci o selectie cu ce crezi ca ii va placea si i le faci cadou pe alea, dar sunt sigur ca orice va fi, ii va placea daca vine din partea unui frate/ unei surori. Succes la cumparaturi si sper ca te-am ajutat.

| TheHobbitNZ a răspuns (pentru Mayhem666):

Buna m-am gandit deja la cele ce mi-ai zis tu si o sa ii iau niste floricele frumoase foc si inca ceva bun happy cu florile nu dai gres niciodata. Mswinking

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Un lantisor.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Cat timp cadoul ala vine din inima nu conteaza ce este.
Uita-te la clipul asta ai de unde alege.
https://www.youtube.com/watch?v=if_Pui5tp4A
Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine îi dai bani într-un plic decât să iei ceva, sugerat de niște străini, ce n-o să-i placă.